icon_sg_1

1. Zbuduj profil biznesowy

Tworzysz podsumowanie swojej działalności handlowej. Opisujesz specjalizację, dodajesz flagowe produkty i usługi oraz informacje kontaktowe. Profil reprezentowany jest w portalu przez interaktywną wizytówkę biznesową. To ona pojawia się w wynikach wyszukiwania w portalu. Wszystko ubrane w przejrzystą szatę graficzną.

icon_sg_2

2. Dodaj portfolio produktów i usług

Pokazujesz kontrahentom swój asortyment. Niezależnie od tego czy handlujesz towarami czy oferujesz usługi. Karty Twoich produktów i usług docierają do potencjalnych klientów. Ty natomiast możesz obserwować, kto interesuje się proponowanym przez ciebie asortymentem. Jesteś już jeden krok do wysłania oferty handlowej.

icon_sg_3

3. Wyszukaj potencjalnych kontrahentów

Dzięki wyszukiwarce dostępnej w serwisie, docierasz do potencjalnych klientów. Wystarczy, że odszukasz użytkowników z odpowiedniej branży. Jeżeli natomiast punktem wyjścia będzie interesujący Cię produkt lub usługa, szybko uzyskasz listę dostawców. Z każdym z kontrahentów możesz teraz pohandlować.

icon_sg_4

4. Wysyłaj oferty, zamawiaj towary i usługi

Przyszedł czas na aktywne działania sprzedażowe. Wysyłasz spersonalizowane oferty handlowe i śledzisz reakcję swoich kontrahentów. Jeżeli natomiast to Ty będziesz stroną zainteresowaną kupnem, do dyspozycji otrzymujesz funkcjonalny system składania zamówień oraz zapytań o cenę.

icon_sg_5

5. Pozyskuj klientów i promuj swoją firmę

Z każdej wysłanej przez Ciebie oferty handlowej, adresat może utworzyć zamówienie lub przystąpić do negocjacji cenowych. Może to być początek owocnej współpracy biznesowej. Każdy pozyskany klient to potencjalny zysk oraz promocja pozytywnego wizerunku firmy, którą reprezentujesz w portalu.

 

icon_sg_6

6. Oceniaj i bierz udział w rankingach

Po udanej transakcji przydzielasz partnerom biznesowym punkty. Jednocześnie dbasz o to, żeby ocena  za jakość współpracy z Tobą była jak najlepsza. Dzięki dobrej punktacji, wysoko pozycjonujesz swój profil oraz karty produktów i usług w wynikach wyszukiwania. Stajesz się rzetelnym kontrahentem. 

Rodzaje kont i promocje

icon_sg_7

ihPro to w pełni funkcjonalna wersja aplikacji przeznaczona dla osób zawodowo związanych z handlem, a przede wszystkim dla:
» specjalistów ds. sprzedaży
» account managerów
» dyrektorów handlowych
» menedżerów produktu
» specjalistów ds. marketingu
» osób prowadzących działalność gospodarczą
» usługodawców dystrubutorów, producentów i detalistów
» freelancerów

icon_sg_8

ihKlient to bezpłatne konto dla potencjalnych klientów detalicznych. Zapraszamy do rejestracji osoby, które nie pracują w handlu, nie mają własnej działalności gospodarczej, natomiast są pasjonatami zakupów w Sieci.

ihKlient to wersja aplikacji, która umożliwia:
» uzyskanie wizytówki klienta detalicznego
» wyszukiwanie informacji o produktach i usługach
» wyszukiwanie profili kontrahentów i firm
» uzyskanie danych kontaktowych kontrahentów
» otrzymywanie ofert handlowych od uzytkowników posiadających konto ihPro

ihPro za darmo

Dokonując bezpłatnej rejestracji, otrzymujesz w pełni funkcjonalną wersję ihPro. Abonament ważny jest bez żadnych zobowiązań przez 3 miesiące. Jeżeli po tym czasie będziesz chciał pozostać przy darmowej wersji aplikacji, Twoje konto zostanie automatycznie zmienione na wersję ihFree.
 

Zobacz porównanie funkcji wersji ihPro/ihFree
Sprawdź ceny abonamentu po upływie okresu próbnego

ihKlient zawsze bez opłat

Założenie i prowadzenie konta ihKlient nie wiąże się z żadnymi opłatami. Rejestracja została uproszczona do niezbędnego minimum i nie powinna zająć więcej niż kilka minut.  

Bezpłatna rejestracja Bezpłatna rejestracja